Inne produkty

Statuetki

STATUETKI, TROFEA, NAGRODY

Efektowne statuetki, trofea, puchary i nagrody z dopasowaną grafiką, grawerunkiem i personalizowaną dedykacją – według indywidualnych potrzeb i na każdą okazję. Wykonane z polerowanego, szlifowanego lub topionego szkła, szlachetnych gatunków drewna, kamienia, brązu, mosiądzu, stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych. Surowce najlepszej jakości, dopracowane w każdym szczególe.

MEDALE SZKLANE, METALOWE, Z TWORZYW

MEDALE SZKLANE, METALOWE, Z TWORZYW

Medale na zamówienie w szerokim przedziale cenowym. Od tanich i prostych medali z tworzyw sztucznych lub szkła, po ekskluzywne medale o skomplikowanych kształtach ze szkła i metalu.

DYPLOMY SZKLANE, CERTYFIKATY, GRAWERTONY

DYPLOMY SZKLANE, CERTYFIKATY, GRAWERTONY

Szeroki wybór szklanych dyplomów, certyfikatów i grawertonów do zawieszenia na ścianie. Rozmaite techniki zdobień i dostępność wielu rozmiarów to bardzo duże bogactwo możliwości. Od prostych realizacji z nadrukiem UV, po kombinacje słynące z połączenia różnych materiałów czy różnych technik zdobniczych.

GADŻETY REKLAMOWE, UPOMINKI BIZNESOWE

GADŻETY REKLAMOWE, UPOMINKI BIZNESOWE

Gadżety reklamowe funkcjonują dookoła nas, ponieważ – te naszej produkcji – pełnią rolę w pełni użytkową. W ofercie mamy m.in.: przyciski do papieru, wizytowniki, lampki oliwne, pojemniki na karteczki, stojaki na długopis, przypominacze czy zegarki. Na szczególną uwagę zasługują miniaturowe szklane pojazdy.