Wycena

Dane kontaktowe

Klient bezpośredniAgencja reklamowaPodstawowe informacje

Akceptowany format plików: pdf, jpg, png, tif, gif, psd, cdr, ai, eps, svg.
o maksymalnym rozmiarze 20MBStandardoweWg. wzornika CMYK / Pantone


BrakBiała tekturkaOzdobne


Wiadomość


Pozostało do wpisania 1000 znaków.
Pola formularza

Wypełniając szczegółowo poniższy formularz skrócisz do minimum okres oczekiwania na odpowiedź. Otrzymasz również bardziej rzetelną i wyczerpującą odpowiedź na zadane pytania. Jeśli nie masz do końca sprecyzowanej wizji medalu, warto zajrzeć do naszej oferty. Mamy bogatą bazę gotowych wzorów i rozwiązań z których możemy czerpać to co najlepsze, by stworzyć produkt o indywidualnych cechach i niepowtarzalnym charakterze.

Dlaczego ważne jest podanie ilości?

Określenie ilości pozwoli nam dobrać odpowiedni poziom rabatu. Im większa ilość tym pojedyncza sztuka będzie tańsza. Jeśli nie znasz konkretnej ilości, podaj przedział np. 30-50szt. Przygotujemy wówczas ofertę dla 30 i 50szt.

Dlaczego pytamy o opakowanie?

W niektórych sytuacjach ozdobne opakowanie jest równie istotne jak sama nagroda. Jeśli chcesz również otrzymać ofertę na ozdobne opakowania, poinformuj nas o tym.

Jak ważne jest dla Ciebie odwzorowanie kolorów?

Jeśli bardzo ważne, to kolory powinny być określone w formacie CMYK lub Pantone. Jeśli nie jest to określone to i tak staramy się możliwie najwierniej odwzorowywać kolory, które widzimy na monitorze. Niewielkie odstępstwa kolorystyczne  są rzeczą dopuszczalną. Nie ponosimy odpowiedzialności za niewłaściwe skalibrowany monitor po stronie klienta.

Dlaczego pytamy o deadline?

Bardzo ważną rzeczą jest to, na kiedy zrealizowane zamówienie  ma dotrzeć w docelowe miejsce. Medale dostarczone 3 dni po wręczeniu nikogo nie ucieszą. Chcąc coś zaprojektować, zaoferować optymalny dobór technologii lub zaproponować wyrób z gotowych realizacji musimy wiedzieć czy damy radę wykonać zamierzone działania w określonym czasie.

Dlaczego pytamy o budżet?

Ponieważ mamy świadomość, że nie jest on z gumy. Zawsze służymy doradztwem i pomocą w wyborze optymalnego wzoru. Stawiamy na jakość, dlatego w razie potrzeby jesteśmy w stanie zaproponować alternatywne rozwiązania, które będą przygotowane na miarę możliwości klienta.